Sayılarla Fenercioğlu

9
YIL
53
PROJE
5155
ÜNİTE
3
ÜLKE
10
SEKTÖR
20
ŞİRKET
400
ÇALIŞAN

9

YIL

Fenercioğlu A.Ş. faaliyetlerine başladığı 2014 yılından bugüne pek çok prestijli projeyi hayata geçirerek sektörde öncü bir firma haline geldi.

53

PROJE

Fenercioğlu A.Ş., teslimi yapılan, yapımı devam eden ve anlaşmaları imzalanmış toplam 53 proje ile uzmanlık, kalite ve özgünlükle gayrimenkul sektöründe itibarın ve güvenilirliğin simgesi olmaya devam ediyor.

5

.155

ÜNİTE

Fenercioğlu A.Ş. sıfırdan yaptığı konut projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, tahahhütler ve anlaşmaları imzalanmış ve yapım aşamasında olan yatırımlarla yaklaşık 15.000 kişinin hayatında yer edinmek için her geçen gün çalışmaya ve gelişmeye devam ediyor.

3

ÜLKE

Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İspanya'da yatırımlarını sürdüren Fenercioğlu A.Ş. global ağda başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkmaktadır.

10

SEKTÖR

Fenercioğlu A.Ş., İnşaat sektörünün yanı sıra taahhüt, Kentsel Dönüşüm ve Proje Geliştirme, Yatırım Portföyü, Site Yönetimi, Harfiyat ve İş Makineleri, Araç ve Filo Kiralama, Yapı Malzemeleri, Turizm ve Tarım sektörlerinde de varlığını sürdürür.

20

ŞİRKET

Fenercioğlu A.Ş., projelerini hayata geçirdiği 3 ülkedeki şirketleriyle çeşitliliğin verdiği gücü esas alarak yoluna devam eder.

400

ÇALIŞAN

Sektörde adından her geçen gün daha fazla söz ettiren Fenercioğlu A.Ş.'nin başarısının arkasında uzman çalışma arkadaşları yer alır. Fenercioğlu A.Ş. her biri kendi alanında uzman 400 kişilik ekibiyle bir projenin başlangıcından bitimine kadar her aşamasında uzmanlık ve öngörü ışığı altında hareket eder.